-->

Секрети продуктивної праці

Що таке прокрастинація?

Прокрастинація (із латинської cras - «завтра», crastinum - «завтрашній» ) - це психологічний термін, що означає схильність людини відкладати неприємні завдання на потім, тяжіння до справ, що приносять більше задоволення або швидкий результат і при цьому не вимагають особливих затрат енергії. Секрети організації продуктивної праці розглядали учні 5 класу разом із класним керівником Наталією Рапітою.

Починайте із найскладнішого! Не намагайтеся завершити спочатку декілька легших справ замість того, щоб виконати одну, але найважчу.

Ви ніколи не зробите всього!

Робіть одну річ добре, а не три – погано! Не витрачайте марно часу, хапаючись за безліч завдань одразу, не зробивши як слід жодного. Брайан Трейсі у книзі «Зроби це зараз...» пише: «У Вас ніколи не буде  достатньо часу, щоб зробити усе, що ви повинні, тому ставте перед собою пріоритети».

Ідеального часу не існує!

Не чекайте: «правильний час» не настане ніколи. Почніть зараз, працюйте з тим, що є у вас під рукою, а найкращі засоби з’являться в процесі роботи. Припиніть шукати ідеальний час, щоб започаткувати якусь справу чи проєкт. Якщо Ви намагатиметесь відкладати усе на потім, то ніколи нічого не отримаєте. Насправді Ваші принципи ніколи не змінюються. Тому коли настане день, на який Ви відклали свою справу, то з вірогідністю 99% Ви зробите те ж саме, тільки на кілька днів чи тижнів пізніше.

Найкращі друзі продуктивності - відпочинок і міцний сон

Ніколи не жертвуйте своїм здоров’ям, забуваючи про повноцінний сон. По-перше, під час сну відновлюються витрачені сили та енергія, стабілізується імунітет. По-друге, кожного тижня старайтесь робити такий собі day-off, забуваючи про існування телефона, відводячи достатньо часу для повноцінного сну та проводячи час із сім’єю та друзями. Тільки так Ваш організм зможе перезавантажитись і бути готовим до наступного tough-week.

Контактна інформація

  • Адреса Тернопіль, вул. Б.Хмельницького, 15
  • Тел.: (0352) 25-76-49, (0352) 52-13-72,
  • Email: garmonija.gimnazija@gmail.com

Про нас кажуть

Top