Оксана Турчин

Єдиний шлях, який веде до знань - це діяльність.

Б. Шоу

учителька англійської мови

Здобула вищу освіту за спеціальністю «Педагогіка та методика середньої освіти. Англійська мова та література» у Тернопільському національному педагогічному університеті ім. В. Гнатюка. Педагогічний стаж – 20 років. Учитель вищої категорії, педагогічне звання – старший вчитель.

Працює консультантом у Тернопільському комунальному методичному центрі науково-освітніх інновацій та моніторингу, курує учителів іноземних мов м. Тернополя.

Розробник курсу «Комунікативна методика викладання іноземної мови» у складі ліцензійної групи відділу неперервної освіти ТКМЦНОІМ Управління освіти і науки Тернопільської міської ради.

Активний учасник загальноєвропейської програми eTwinning, амбасадор програми eTwinningPlus в Тернопільській області.

В практиці впроваджує інноваційні технології, серед яких можна виділити: особистісно орієнтоване навчання, проектне навчання, технологія проблемного навчання, інтерактивні технології, геймифікація. Особливе місце в роботі вчителя займає методика комунікативного навчання, про результативність впровадження якої свідчать численні призові місця гімназистів на олімпіадах та отримання великої кількості нагород європейського взірця за роботу в спільних з європейськими колегами проектах.

Контактна інформація

  • Адреса Тернопіль, вул. Б.Хмельницького, 15
  • Тел.: (0352) 25-76-49, (0352) 52-13-72,
  • Email: garmonija.gimnazija@gmail.com

Про нас кажуть

Top