День Європейських мов


 

Заради сприяння та популяризації багатомовності у Європі, Європейська Рада ще у 2001 році ініціювала відзначення Дня Європейських мов. Єврокомісія зазначає, що Європейський день мов ставить за мету прийти від популяризації мультилінгвізму до вивчення громадянами ЄС іноземних мов упродовж життя та неурядового співробітництва.

Хороша традиція склалася і у нашій гімназії – святкування Міжнародного Дня європейських мов. Учителі разом з гімназистами організовують круглі столи, семінари, концерти, виставки, на яких представляють, знайомлять, обговорюють та дискутують щодо мовного розмаїття – інструменту досягнення більшого міжкультурного розуміння та ключового елементу багатства культурної спадщини нашого континенту.

Щороку ми долучаємося до онлайн зустрічей з учителями та учнями європейських країн та разом святкуємо цей важливий день. Ми спілкуємось по скайпу із однолітками з Сербії, Німеччини, Великобританії, Угорщини, Італії, Туреччини, Румунії, Литви в рамках проекту E-Twinning. Ми проводимо пізнавальні онлайн зустрічі, під час яких маємо можливість зробити промоцію своєї країни, розповісти про особливості України та навчити своєї мови, а також дізнатись багато нового про європейські країни.

Контактна інформація

  • Адреса Тернопіль, вул. Б.Хмельницького, 15
  • Тел.: (0352) 25-76-49, (0352) 52-13-72,
  • Email: garmonija.gimnazija@gmail.com

Про нас кажуть

Top