Дистанційне навчання

Організація дистанційного навчання

Педагогічною радою гімназії (протокол № 6 від 21 серпня 2020р.) визначено, що освітня діяльність закладу під час дистанційного навчання  здійснюється у режимі синхронного онлайн навчання з використанням інформаційно-освітнього середовища гімназії на базі навчальної платформи MOODLE.

Тут створені віртуальні кабінети з навчальних дисциплін згідно робочого навчального плану для кожного класу. У кабінетах подано завдання для дистанційного навчання, завдання для формування компетентностей здобувачами освіти та перевірки рівня їх досягнення, розміщено відео-уроки, презентації, покликання на платформи та ресурси, журнал оцінок, створено віртуальні конференц-зали для проведення онлайн-занять.

Зайти у віртуальні кабінети дисциплін можна за прямим покликанням http://moodle.gi.edu.ua та у розділах «Навчальні матеріали», «Електронний журнал» гімназійного сайту.

Детальну інформацію про форми та умови реалізації технологій дистанційного навчання, особливості організації освітнього процесу, оцінювання здобувачів освіти, облік навчальних занять, обов’язки батьків та керування системою дистанційного навчання подано у «Положенні про технології дистанційного навчання в освітньому процесі у гімназії «Гармонія» - структурному підрозділі Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола», яке схвалене на засіданні педагогічної ради гімназії (протокол № 7 від 15 жовтня 2020р.) та введено у дію наказом директора гімназії № 02/47а від 16.10.2020 року.

Пропозиції та запитання щодо проведення онлайн-занять можна написати у розділі «Контакти».

Бережіть себе і будьте здорові!

Контактна інформація

  • Адреса Тернопіль, вул. Б.Хмельницького, 15
  • Тел.: (0352) 25-76-49, (0352) 52-13-72,
  • Email: garmonija.gimnazija@gmail.com

Про нас кажуть

Top