Лідія Будзан

Серце віддаю дітям.

Василь Сухомлинський

учителька польської мови та
зарубіжної літератури

У 2003 році закінчила Тернопільський експериментальний інститут педагогічної освіти за спеціальністю “Вчитель польської мови та зарубіжної літератури”.

Кожен учень-неповторна та унікальна особистість. Немає однакових дітей, вони всі різні, в кожного з них є свої прагнення, емоції, інтереси. Але їх обʹєднує одне-потреба любові та розуміння. У своїх учнях я бачу їх неймовірно високий потенціал і талант, та намагаюся допомогти дітям розкрити їхні здібності. На уроках польської мови я в першу чергу намагаюся дати відповідь на учнівські запитання: “Чому?”, “Навіщо?”. Адже дитина повинна розуміти,з якою метою їй потрібне вивчення тої чи іншої теми.

На уроках польської мови,і на уроках зарубіжної літератури також, завжди даю можливість учням висловлювати власні думки на задану тему, а це сприяє кращому засвоєнню знань,збагаченню словникового запасу,а також діти вчаться думати і самостійно знаходити відповідь на проблемні запитання. Таким чином, я бачу, наскільки кожна дитина є неординарна, та намагаюся знаходити до учнів індивідуальний підхід, заохочуючи до вивчення мого предмету .

Контактна інформація

  • Адреса Тернопіль, вул. Б.Хмельницького, 15
  • Тел.: (0352) 25-76-49, (0352) 52-13-72,
  • Email: garmonija.gimnazija@gmail.com

Про нас кажуть

Top