Надія Сидор

Навчання буде успішним тоді, коли воно буде цікавим.

А. Ейнштейн

учителька історії та правознавства

Навчитися вчити – життєвий і професійний виклик, що мотивує рухатися вперед. Тож розвиток як фахівця й особистості є визначальним для Надії – педагога з шістнадцятирічним досвідом викладання в школі та гімназії. 

 В основу кожного уроку вчитель добирає завдання, які розвивають в учнів навички ХХІ століття: творчість, критичне мислення та вміння вирішувати проблеми, комунікативні навички та навички співробітництва, навички працювати з інформацією, а також життєві навички: гнучкість, ініціативність та самоспрямованість, соціальні навички, лідерство та відповідальність. 

Педагог успішно керує науково-дослідницькою роботою учнів у гімназії. Щорічно її вихованці беруть активну участь у «Нобелівських читаннях»,  у науковому товаристві «Золота сова», де займають призові місця. Учні  ставали призерами обласного етапу конкурсу-захисту робіт МАН (у секціях «Історія України», ІІ та ІІІ місця). Надія щорічний керівник учасників та переможців міського  етапу конкурсу пошукових та науково-дослідних робіт Всеукраїнської експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна» (за напрямом «Духовна спадщина мого народу»), а також конкурсу серед педагогічних працівників навчальних закладів на кращу розробку народознавчої розвідки національно-патріотичної тематики «Слава України». Нагороджена грамотами  управління освіти і науки Тернопільської міської ради.

Вона активно бере участь в позааудиторній діяльності. Про це свідчать численні екскурсійні поїздки шляхами бойової слави, походи у краєзнавчий музей, театр, художній музей, бібліотеки та ін.

Їй властиві високі моральні якості, вимогливість, хороші організаторські здібності. Надія врівноважена, щиро вболіває за гімназистів, скромна, стримана, наполеглива та самокритична.

Контактна інформація

  • Адреса Тернопіль, вул. Б.Хмельницького, 15
  • Тел.: (0352) 25-76-49, (0352) 52-13-72,
  • Email: garmonija.gimnazija@gmail.com

Про нас кажуть

Top