Наталія Рапінда

Не в кількості знань полягає освіта, а в повному розумінні й майстерному застосуванні в житті всього того, що знаєш.

Адольф Дістервег

учителька фізики

Закінчила Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка у 2018 р. Здобула кваліфікацію: ступінь вищої освіти «Магістр», спеціальність «Середня освіта (Фізика)», професійна кваліфікація «викладач фізики, вчитель фізики, астрономії, математики та інформатики». Працюю в напрямку інтегрованого навчання в розрізі природничих та фізико-математичних наук.

Педагогічний стаж - 3 роки.

Не дивлячись на те, що я працюю ще так мало, всього 3 роки, я розумію, що не дарма вибрала професію вчителя. Для мене моя робота - це сенс життя. Учні - це квіточки, у яких свій колір настрою, свої звички, свої вчинки.

Будучи вже вчителькою, я свої уроки намагаюся проводити так, щоб хоча б один з фрагментів уроку врізався у пам’ять учнів і вони могли його згадати і через тиждень, і через рік, і змогли розповісти це своїм дітям. Все це спонукає мене до пошуку цікавих фактів, ілюстрацій, нових форм і прийомів роботи на уроках. Як і кожен вчитель, який працює творчо, з натхненням, мені приємно бачити на уроці допитливі очі учнів, їхні підняті руки, гору питань після уроку.

Контактна інформація

  • Адреса Тернопіль, вул. Б.Хмельницького, 15
  • Тел.: (0352) 25-76-49, (0352) 52-13-72,
  • Email: garmonija.gimnazija@gmail.com

Про нас кажуть

Top