-->

Виклики дистанційного навчання

Анкетування учнів та батьків про якість дистанційного навчання

З 19 квітня 2021 року відновлюється освітній процес у гімназії «Гармонія». Заклад освіти працюватиме у режимі змішаного навчання до покращення епідеміологічної ситуації у місті.

Дякуємо вчителям і учням, які завдяки використанню технологій дистанційного навчання, зуміли перетворити онлайн-уроки на цікаві зустрічі та спільно опанувати навчальний матеріал. Велика подяка батькам за допомогу у забезпеченні учнів необхідними технічними засобами для участі у онлайн-навчанні.

Для педагогічного колективу та адміністрації гімназії пріоритетним залишається завдання зробити освітній процес максимально комфортним та ефективним, незважаючи на карантинні обмеження. Тому закликаємо активно долучатися до опитування про якість дистанційного навчання у закладі освіти, яке триватиме з 16 по 23 квітня 2021 року.

Реєстрація та участь у діагностуванні на безкоштовній платформі Google відбуватиметься: для здобувачів освіти (учнів), за покликанням: https://docs.google.com/forms/d/1GbBIoKI-4fWZCBJAjpLqByG1YZ9KjH7Hrc7gDYyDdsg

для батьків, за покликанням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdkbkyVECA3VsRIyAhgbA6kWP7DnMjBolS1qVphZX04iY08tg/viewform

Контактна інформація

  • Адреса Тернопіль, вул. Б.Хмельницького, 15
  • Тел.: (0352) 25-76-49, (0352) 52-13-72,
  • Email: garmonija.gimnazija@gmail.com

Про нас кажуть

Top