-->

Працюємо за європейськими стандартами

Міжнародна співпраця

eTwinning – це навчальна програма Європейської Комісії, започаткована в 2005 р. Її метою є створення необхідних умов для міжнародного педагогічного партнерства та сприяння співробітництву між європейськими школами за допомогою використання інформаційно-комунікаційних технологій та реалізації спільних онлайн-проєктів.

Із серпня 2016 року гімназія «Гармонія» є активним її учасником. Для учнів – це чудова можливість знайомства з культурами інших країн; знайти нових друзів, підвищити рівень комунікативних, лінгвістичних та лідерських навичок; нова мотивація до навчання у цікавій формі. Для вчителів – це гарна нагода обміну досвідом та спілкування з учителями інших європейських країн; удосконалення педагогічних навичок та покращення навичок використання ІКТ; стати учасником навчальних міжнародних семінарів eTwinning та PSA Ukraine.

Гімназія «Гармонія» - одна із 16 українських шкіл, які за результатами своєї участі у міжнародних проєктах отримали звання «eTwinning School Label 2020-2021». А це означає, що ми – школа європейського рівня, яка активно пропагує цінності та педагогічні підходи eTwinning і є орієнтиром для місцевих громад та моделлю для інших шкіл.

Контактна інформація

  • Адреса Тернопіль, вул. Б.Хмельницького, 15
  • Тел.: (0352) 25-76-49, (0352) 52-13-72,
  • Email: garmonija.gimnazija@gmail.com

Про нас кажуть

Top