-->

Викладання у співпраці

У вересні 2019 року гімназія «Гармонія» підписала договір про співпрацю з Корпусом Миру США в Україні та розпочала діяльність у рамках проєкту «Викладання англійської мови як іноземної».

 У закладі працювала Кетрін Потвін - американська волонтерка, учителька англійської мови, яка разом з учителями гімназії Оксаною Турчин і Наталією Порохняк викладали англійську мову та займались позакласною й громадською діяльністю. Згідно з принципом підвищення компетентності, волонтерка ділилася своїми навичками та знаннями з колегами через модель спільного викладання, робила акцент на співробітництві та партнерстві.

Співпраця з волонтеркою позитивно вплинула на розвиток навичок спілкування та критичного мислення педагогів і учнів. Спільне викладання англійської мови волонтером Корпусу миру та її українськими колегами сприяло розробці та оновленню навчальних матеріалів, розширило навички використання сучасних освітніх технологій та методик. Щоденне формальне і неформальне спілкування підсилило професійну впевненість учителів у використанні англійської мови в класі та позанавчальній роботі.

Ми разом святкували День Подяки - особливе свято для американців та Різдво з українськими звичаями і традиціями, відвідували театр, філармонію, вивчали історію Тернополя.

Волонтерка Кетрін Потвін була також залучена до заходів, які проводились ТКМЦНОІМ, де за сумісництвом працює методистом вчителька гімназії Оксана Турчин. На семінарах, тренінгах учителі тернопільських шкіл виступали в ролі учнів, виконуючи різноманітні вправи, вступаючи у дискусії та доводячи свою точку зору стосовно тих чи інших контроверсійних питань в атмосфері повної взаємодії та колаборації.

Проєкт Корпусу миру США в Україні «Викладання англійської мови як іноземної» допоміг педагогічному колективу гімназії у вирішенні не тільки згаданих освітніх завдань, але й розглянути такі важливі аспекти громадянського та індивідуального розвитку, як демократичні цінності, громадянську відповідальність, екологічну свідомість та гендерну рівність у форматі суспільно-корисних проєктів як у стінах гімназії, так і за її межами.

Контактна інформація

  • Адреса Тернопіль, вул. Б.Хмельницького, 15
  • Тел.: (0352) 25-76-49, (0352) 52-13-72,
  • Email: garmonija.gimnazija@gmail.com

Про нас кажуть

Top