Уроки безпеки від Тернопільських рятувальників

19 квітня 2023

Уроки безпеки від Тернопільських рятувальників: cпівробітники ДСНС провели для дітей уроки з мінної ?та пожежної?безпеки

19 квітня, в рамках "Дня цивільного захисту" рятувальники ?‍?навчали вихованців Тернопільської Гімназія "Гармонія" правилам поводження з вибухонебезпечними предметами та обговорили алгоритми дій при виникненні пожеж а також інших надзвичайних ситуацій. На практиці співробітники ДСНС продемонстрували дітям будову та особливості роботи первинних засобів пожежогасіння та надали можливість спробувати ліквідувати загоряння з допомогою вогнегасника?. Також проведено зустріч і з командою дружин юних рятувальників-пожежних, яка сформована у навчальному закладі, для надання консультацій щодо належного функціонування.
#служба_порятунку #навчання_дітей #ФайнеМісто #внп #Вогнеборці #ЗапобігтиВрятуватиДопомогти