ІІІ місце у міському етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») серед 21 закладу загальної середньої освіти м. Тернопіль.
Команда учнів Гімназія "Гармонія" продемонструвала залізну витримку та справжнє вміння працювати в команді. Ця нагорода - результат вашої наполегливості та патріотизму, якими щиро пишається вся наша велика гімназійна родина!
Окрема подяка призерам в особистому заліку у стрільбі з пневматичної гвинтівки:
“Наша гімназія – це унікальний простір для школярів, де навчання включає не тільки матеріали підручників. Креативні завдання, різноманітні творчі проекти, факультативи, кінні прогулянки, плавання і все це щедро приправлено любов’ю вчителів, котрі горять своєю справою. Наша школа – це чудовий старт, з крилами знань і дружби вчителя та учня. Шкіл багато – Гармонія одна …”
Ольга Біла - мама випускника
“Вражає особлива атмосфера закладу, адже тут чудово налагоджене не лише навчання, а й дозвілля. Знання і досвід, які учні отримують від висококваліфікованих і доброзичливих вчителів, стануть міцним фундаментом у житті й кар'єрі. Гімназія «Гармонія» як освітній заклад виправдала усі мої сподівання. Залюбки приведу сюди навчатись ще й меншу донечку.”
Руслан Яшкін - батько випускниці
“Моя гімназія - мій другий дім Це не лише уроки, а й цікаве та насичене різними подіями життя. ”