«Сила волонтерів»

14 грудня 2023

Зустріч із засновницею громадської благодійної організації

Учні Гімназія "Гармонія" зустрілись із засновницею громадської благодійної організації «Сила волонтерів» Вікторією Трачук-Тартаглія та її чоловіком Алехандро. Пані Вікторія розповіла свою особливу історію повернення в Україну після 19 років життя в Іспанії, початок волонтерства, а також про тверде рішення, громадянина Іспанії – захищати Україну зі зброєю в руках. Алехандро розповів про любов до нашої країни. Гасло, з яким він перетинав у квітні 2022 року кордон : «Libertad para Ucrania!». В іноземному легіоні спілкується англійською мовою, а в Тернополі вчить українську.
Наші гімназисти зібрали певну суму коштів, адже нещодавно усією дружною гімназійною родиною на благодійному ярмарку продавали смаколики і власноруч виготовлені вироби. Ці гроші вручили волонтерам із побажанням долучитись до купівлі автомобіля для іноземного легіону та дронів для 24 бригади. На тисячу гривень вирішили придбати грілки для рук та тіла.
Щоб зігріти не лише тіло, а й душу, учні «Гармонії» передали на передову з любов’ю виготовені ялинкові прикраси та малюнки для наших захисників.
А ще залишились емоції. Наші гімназисти дуже тепло зустріли волонтерів, активно спілкувались, фотографувались, захоплювались ними. А Вікторія й Алехандро понесли з собою тепло дитячих сердець і впевненість, що наші українські діти щирі, яскраві, найкращі.

Контактна інформація

  • Адреса Тернопіль, вул. Б.Хмельницького, 15
  • Тел.: (0352) 25-76-49, (0352) 52-13-72,
  • Email: garmonija.gimnazija@gmail.com

Про нас кажуть

Top