Співпраця з Корпусом Миру США

26 жовтня 2023

Розпочав роботу Розмовний Клуб англійської мови

Сьогодні розпочав роботу Розмовний Клуб англійської мови в рамках співпраці з Корпусом Миру США в межах програми PSP. З нашими дітьми працює надзвичайно талановита людина, поліглот, доктор філософії з Нового Орлеану, штат Луїзіана, Дейвід. Гімназисти Гімназія "Гармонія"мають можливість покращити свої навички в англійській мові, познайомитися з іншою культурою, традиціями та способом життя, навчитися взаємодії з людьми з інших країн, розширити свій світогляд, дізнатися більше про світ. Speaking Club відкрив свої двері не лише для учнів та студентів нашого закладу, а й також для учнів Тернопільських шкіл, учасників та переможців Конкурсу есе, організованого Галицьким фаховим коледжем імені В'ячеслава Чорновола.