Щиро вітаємо з призовими місцями

26 грудня 2023

Щиро вітаємо з достойними призовими місцями у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад 

Щиро вітаємо Надія Сидор та її учениць Гімназія "Гармонія" з достойними призовими місцями у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з історії:
3 місце - Софія Рибун 9 клас.
Щиро дякую за вашу клопітку працю! Захоплююся наполегливою працею вчителя і нашими здібними учнями. Ви всі великі молодці!!!
 
Щиро вітаємо Liliya Krylova та її ученицю Гімназія "Гармонія" 9 класу Козак Софію з достойними призовим ІІІ місцем у ІІ етапі міськоі олімпіади з англійської мови.
Щиро дякую за вашу клопітку працю!
 
Щиро вітаємо Olga Spilnichenko та її ученицю 8 класу Гімназія "Гармонія" Марту Мурин з достойними призовим ІІ місцем у ІІ етапі міськоі олімпіади з хімії.
Щиро дякую за вашу клопітку працю!
Захоплююся наполегливою працею вчителя і нашою найкращою ученицею. Ви великі молодці!!!
 
Щиро вітаємо Світлана Банах та її ученицю 8 класу Гімназія "Гармонія" Марту Мурин з достойним ІІІ призовим місцям у ІІ етапі Всеукраїнськоі учнівської олімпіади з біології.
Щиро дякую за вашу клопітку працю! Захоплююся наполегливою працею вчителя і нашими здібними учнями. Ви всі великі молодці!!!
 
Щиро вітаємо Люба Меленчук та Olya Sleptcova та їхню ученицю 9 класу Гімназія "Гармонія" Олександра Новаківська з достойним ІІІ призовим місцем у ІІ етапі Всеукраїнськоі учнівської олімпіади з інформаційних технологій.
Щиро дякую за вашу клопітку працю! Захоплююся наполегливою працею вчителів і нашими здібними учнями.
Ви всі великі молодці!!!
 

Контактна інформація

  • Адреса Тернопіль, вул. Б.Хмельницького, 15
  • Тел.: (0352) 25-76-49, (0352) 52-13-72,
  • Email: garmonija.gimnazija@gmail.com

Про нас кажуть

Top