Семінар-практикум у стінах нашого закладу

22 грудня 2023

21 грудня у Галицькому фаховому коледжі імені В'ячеслава Чорновола було проведено семінар-практикум «Стратегія, основні завдання розвитку пошуково-дослідницької та науково-краєзнавчої роботи у закладах загальної середньої та позашкільної освіти».
Надія Сидор, учитель історії, керівник пошукової групи учнів 7-8 класів Гімназія "Гармонія", представляла пошуково-краєзнавчу роботу в рамках Всеукраїнської експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна».
Напрям «З попелу забуття». Тема роботи «Сторінки спаленого війною життя. Юрій Бачинський. Віталій Стадник».
Вічна слава Героям, світла пам’ять і честь захисникам України??
Слава Україні!
Героям Слава!