Навчальний тренінг «Освітній навігатор: курс на доброчесність»

09 квітня 2024

Командою Офіс доброчесності НАЗК

Ось що зробило це навчання незабутнім та актуальним:
? «Місія. Бачення. Цінності: Про що моя школа?» – під час обговорення цієї теми керівники шкіл зосередились на дослідженні душі своє школи, щоб прокласти чіткий шлях до втілення освітніх мрій у реальність разом зі спікером Олег Слушний.
? Що таке OKR? Як процес розвитку школи зробити простим? Відповіді на ці запитання учасники тренінгу отримали від Slyva Liudmyla та Альона Хилько. Вперше в освіті України директори шкіл мали нагоду дізнатись про впровадження прогресивної методології управління! Уявіть, як досягти більшого, з меншим стресом, гарантуючи, що всі рухаються в унісон до спільних цілей. Так, це можливо!
? Про доброчесність на практиці учасники дізнались від експертки Олени Яковчук. Пані Олена продемонструвала реальні сфери застосування доброчесності в житті школи, щоб переконатися, що наші цінності – це не просто слова на папері, а дії, які визначають нас щодня.
?Це не просто тренінг, це новаторство в освітній сфері.
❔І знаєте що? Це тільки початок!
❕Дякуємо всім, хто приєднався до нас на цьому шляху.
?Разом ми не просто вчимося, ми трансформуємо майбутнє.
Щиро дякую Офіс доброчесності НАЗК. Просвіта за дводенний навчальний тренінг. Цікаво та корисно проведений час, за новаторство в освітній сфері.