Командою Офіс доброчесності НАЗК
Ось що зробило це навчання незабутнім та актуальним:
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8d/1.5/16/1f518.png)
«Місія. Бачення. Цінності: Про що моя школа?» – під час обговорення цієї теми керівники шкіл зосередились на дослідженні душі своє школи, щоб прокласти чіткий шлях до втілення освітніх мрій у реальність разом зі спікером Олег Слушний.
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8d/1.5/16/1f518.png)
Що таке OKR? Як процес розвитку школи зробити простим? Відповіді на ці запитання учасники тренінгу отримали від Slyva Liudmyla та Альона Хилько. Вперше в освіті України директори шкіл мали нагоду дізнатись про впровадження прогресивної методології управління! Уявіть, як досягти більшого, з меншим стресом, гарантуючи, що всі рухаються в унісон до спільних цілей. Так, це можливо!
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8d/1.5/16/1f518.png)
Про доброчесність на практиці учасники дізнались від експертки Олени Яковчук. Пані Олена продемонструвала реальні сфери застосування доброчесності в житті школи, щоб переконатися, що наші цінності – це не просто слова на папері, а дії, які визначають нас щодня.
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t55/1.5/16/1f7e2.png)
Це не просто тренінг, це новаторство в освітній сфері.
![❔](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t54/1.5/16/2754.png)
І знаєте що? Це тільки початок!
![❕](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td5/1.5/16/2755.png)
Дякуємо всім, хто приєднався до нас на цьому шляху.
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tec/1.5/16/1f506.png)
Разом ми не просто вчимося, ми трансформуємо майбутнє.
Щиро дякую Офіс доброчесності НАЗК. Просвіта за дводенний навчальний тренінг. Цікаво та корисно проведений час, за новаторство в освітній сфері.