Найбільший урок у світі з екології та кліматичних змін

16 квітня 2021

Планета - мій дім!

14 квітня учні 6 класу гімназії «Гармонія» разом із вчителем географії Галиною Балан взяли участь у Найбільшому уроці з екології та кліматичних змін.

Цей урок створено Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) та студією онлайн-освіти EdEra, щоб розповісти учням про екологічні проблеми та надихнути їх своїми щоденними діями протидіяти зміні клімату.

Учні з цікавістю переглянули під час онлайн-заняття презентацію «Планета - мій дім», яка містить мотиваційні відео, графіки і таблиці. Вони із захопленням сприйняли інформацію про досвід своїх однолітків у світі, які щоденними справами навчилися протидіяти зміні клімату, запланували власні активності як долучитися до команди свідомих захисників довкілля. Адже в Україні вже стали доброю традицією весняні толоки із впорядкування територій біля власних будинків, шкіл, міських парків, берегів річок тощо.

Зміна клімату

Глобальні цілі. Як молодь змінює світ