Літній мовний табір

19 червня 2024

STEAM-проєкт "Discovering our home town"

Перший день - день знайомства з майбутніми гімназистами, а також з особливостями роботи у таборі. Цей день - день згуртування та введення в навчально-творче середовище. Ми впевнені, що цей табір стане для наших учнів періодом не лише навчання, але й цікавих відкриттів та започаткуванням нових дружніх відносин!
 
У "Harmony camp" відбувся трохи несподіваний поворот подій: через відключення інтернету нам довелося змінити плани щодо занять. Але ми не здались! Використовуючи лише те, що було під рукою, ми створили круті аватарки для наших команд. Це був чудовий спосіб проявити креативність та командний дух!
Після цього ми вирушили на свіже повітря, де на нас чекали веселі ігри, біг та танці. Діти сміялися, бешкетували та насолоджувалися кожною хвилиною.
Друга половина дня була присвячена дослідженню мальовничого Тернополя. Діти подивилися цікаве відео про рідне місто та дізналися, як визначні місця називаються англійською. Згодом вони малювали карти частин Тернополя, де робили акцент на пам'ятках культури, про які й розповідали англійською. Таким чином, молодь пізнає наше місто з різних сторін та проводить творчо час. Дуже класно, що кожна команда мала своє бачення міста.
 
Завершення Літнього Мовного Табору у Гімназія "Гармонія"!
Шановні друзі, ми раді повідомити про успішне завершення нашого літнього мовного табору, де діти працювали над проектом «Discovering our home town» та мали чудову нагоду вивчати англійську, німецьку та польську мови, поєднуючи це з інноваційними інформаційними технологіями!
Програма табору була насичена та цікава. Учасники досліджували Тернопіль у межах таких тем: «Мешканці нашого міста та їх національності», «Вплив польської та австрійської культури на історію нашого міста», «Історія моєї родини», «Визначні місця нашого міста та моє улюблене місце в Тернополі», «Видатні постаті Тернопілля», «Легенди та загадки рідного міста», «Тернопіль серед європейських міст» та інших.
Упродовж дванадцяти днів діти дізнавалися про історію Тернополя, малювали визначні пам’ятки, створювали презентації, комікси, туристичні карти та рекламки улюблених місць у Тернополі, проходили квест, придумували легенди, багато говорили та сміялися.
Цей табір був справжньою подорожжю у світ мов, культури та сучасних технологій! Діти не лише вдосконалили свої знання, але й відкрили для себе багато нового про рідне місто Тернопіль.
Дякуємо всім учасникам за їхній ентузіазм та активну участь! 

Контактна інформація

  • Адреса Тернопіль, вул. Б.Хмельницького, 15
  • Тел.: (0352) 25-76-49, (0352) 52-13-72,
  • Email: garmonija.gimnazija@gmail.com

Про нас кажуть

Top