-->

Навчання в умовах воєнного стану

 Як відбуватиметься навчання?

В умовах війни освітній процес у школах може проходити в різних варіантах, зокрема тривати і влітку.

Як передає кореспондент Укрінформу, про це сказав під час телемарафону міністр освіти і науки Сергій Шкарлет.

«На сьогодні пропозиція продовжити освітній процес влітку також є. Засновники визначають освітній процес самостійно. Є безліч можливостей сьогодні в онлайн-освіті, в тому числі платформа «Всеукраїнська школа онлайн», яка дозволяє опанувати освітню програму за рахунок ущільнення графіка освітнього процесу, зокрема в рамках індивідуального навчання. Кожен вчитель може створити власний кабінет учням і тим самим пришвидшити опанування освітньої програми. Або певним чином подовжити освітній процес на літні місяці», - розповів Шкарлет.

Щодо дітей, яких вивезли в інший регіон або за кордон, він зазначив, що на сьогодні в кожній школі, в кожному закладі освіти передбачена можливість долучення тимчасово переміщених осіб до будь-якої програми, будь-якого класу, будь-якого формату навчання. Окрім цього, Міністерство освіти і науки передбачило Всеукраїнський онлайн-розклад, який відбувається як по інтернету, так і в форматі телевізійних уроків, зокрема МОН разом з Міністерством культури та інформаційної політики запустило проєкт «Навчання без меж».

«Якщо діти виїхали за межі території України, я робив перемовини з 15-ма міністрами освіти країн ЄС, і, наприклад, Польща, Словаччина, Чехія, країни Балтії, Греція, Португалія, Франція підтримали Україну і дозволяють дітям долучатися до освітнього процесу як у дитячих садочках, так і в школах та закладах вищої освіти», - поінформував міністр.

Як повідомляв Укрінформ, 14 березня у 13 областях України після вимушених канікул відновився освітній процес. Форма освітнього процесу залежить від ситуації у кожному регіоні, територіальній громаді окремо і вона обов’язково погоджена з військовою адміністрацією.

Про відновлення навчання у гімназії 'Гармонія' можна дізнатися ТУТ.

Контактна інформація

  • Адреса Тернопіль, вул. Б.Хмельницького, 15
  • Тел.: (0352) 25-76-49, (0352) 52-13-72,
  • Email: garmonija.gimnazija@gmail.com

Про нас кажуть

Top