Фільтрувати матеріали за датою: жовтня 2021

Якщо доля дарує тобі лимон, зроби з нього лимонад

Дейл Карнегі

практичний психолог

Гузик Наталія Андріївна має повну вищу освіту за спеціальністю «Психологія», кваліфікація – психолог. Працює на посаді практичного психолога в Галицькому коледжі імені В’ячеслава Чорновола з 2017 року.

Бере участь в організації освітнього процесу, забезпечує всебічний особистісний розвиток учнів. Виявляє причини, що утруднюють становлення особистості дитини. Приділяє увагу індивідуальній роботі з учнями, проводить активну просвітницьку роботу, залучає молодь до групових занять, соціально – психологічних тренінгів. Сприяє формуванню психологічної культури учасників освітнього процесу. Консультує працівників з питань практичного використання психології організації навчально-виховного процесу.

Опубліковано в Вчительська вітальня

 

Віддай людині крихітку себе. За це душа наповнюється світлом

Ліна Костенко

директорка гімназії, учителька фінансової грамотності

Здобула вищу освіту у Тернопільському державному технічному університеті імені Івана Пулюя, кваліфікація - магістр менеджменту.

Педагогічний стаж – 21 рік. Викладач вищої категорії, педагогічне звання – старший викладач.

Не байдужа, беру активну участь у роботі гімназії та коледжу, проводжу професійні тренінги-семінари, практичні консультації, круглі столи, мобільні акції для молоді та підприємців, форуми та ярмарки загальнообласного значення, соціальні проєкти. Організовую екскурсії на провідні підприємства Тернопільської області, бізнес-зустрічі із фахівцями різних сфер та напрямків діяльності.

Відзначаюся ораторськими та управлінськими здібностями, загальною культурою та високими морально-християнськими якостями, організаторськими здібностями, толерантністю, високою комунікабельністю, креативністю ідей та підходів у роботі, за що користуюся авторитетом серед колег, учнів, студентів та їх батьків.

Опубліковано в Вчительська вітальня

Не в кількості знань полягає освіта, а в повному розумінні й майстерному застосуванні в житті всього того, що знаєш.

Адольф Дістервег

учителька фізики

Закінчила Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка у 2018 р. Здобула кваліфікацію: ступінь вищої освіти «Магістр», спеціальність «Середня освіта (Фізика)», професійна кваліфікація «викладач фізики, вчитель фізики, астрономії, математики та інформатики». Працюю в напрямку інтегрованого навчання в розрізі природничих та фізико-математичних наук.

Педагогічний стаж - 3 роки.

Не дивлячись на те, що я працюю ще так мало, всього 3 роки, я розумію, що не дарма вибрала професію вчителя. Для мене моя робота - це сенс життя. Учні - це квіточки, у яких свій колір настрою, свої звички, свої вчинки.

Будучи вже вчителькою, я свої уроки намагаюся проводити так, щоб хоча б один з фрагментів уроку врізався у пам’ять учнів і вони могли його згадати і через тиждень, і через рік, і змогли розповісти це своїм дітям. Все це спонукає мене до пошуку цікавих фактів, ілюстрацій, нових форм і прийомів роботи на уроках. Як і кожен вчитель, який працює творчо, з натхненням, мені приємно бачити на уроці допитливі очі учнів, їхні підняті руки, гору питань після уроку.

Опубліковано в Вчительська вітальня

Учень не посудина, яку потрібно наповнити, а факел, який потрібно запалити.

Костянтин Ушинський

учителька математики

У 2017 році закінчила фізико-математичний факультет Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, спеціальність "Математика".

Педагогічний стаж - 4 роки , спеціаліст 2-гої категорії.

Якщо йдеться про урок, то я застосовую різноманітні цікаві елементи та методики. Оскільки, роблячи це постійно, діти до цього звикають та з нетерпінням очікують наступного уроку. Наприклад, у математиці підживлювати цікавість уроку можна за допомогою нестандартних задач. Я часто пропоную розв'язувати так звані "задачі-загадки", розвиваючи білінгвальність та спонукаючи дітей швидко включатися у роботу. На мою думку, ребуси також є досить цікавою складовою для учнів, тому я практикую їх створення.

Проблема, яка часто виникає під час вивчення математики, полягає в тому, що є частина дітей, які кажуть: "Я ненавиджу математику!". В свою чергу, батькам цих учнів я пояснюю, що проблема полягає в тому, що дитина вже давно й досить довго не розуміє предмету. Я вважаю, що це глобальна проблема, і з нею потрібно працювати індивідуально, оскільки нерозуміння нагромаджується, й потім це може перерости в комплекси або у нелюбов до предмета.

Життя прекрасне двома речами: можливістю вивчати математику й можливістю її викладати. Тож ніколи не кажи: «Не вмію», а кажи «Навчуся»!

Опубліковано в Вчительська вітальня
Сторінка 1 із 4

Контактна інформація

  • Адреса Тернопіль, вул. Б.Хмельницького, 15
  • Тел.: (0352) 25-76-49, (0352) 52-13-72,
  • Email: garmonija.gimnazija@gmail.com

Про нас кажуть

Top