Зоряна Пушкар

Люблю життя, люблю дітей і прагну до нових ідей!!

учителька географії

Здобула вищу освіту за спеціальністю "Географія і біологія" у Тернопільському державному педагогічному інституті в 1993 році. Перші кроки на вчительській ниві робила у Мишківській ЗОШ I-II, Бібрській ЗОШ та Тернопільській ЗОШ №16.

З 1996 по 2000 рік навчалась у стаціонарній аспірантурі при кафедрі управління трудовими ресурсами і розміщення продуктивних сил ТАНГ. У 2000 році в Львівському національному університеті ім. Івана Франка захистила кандидатську дисертацію за спеціальністю 11.00.02 – “Економічна і соціальна географія”, кандидат географічних наук з 2001р.

Є автором понад 100 наукових праць у т. ч. : посібників, монографій, статей у фахових виданнях та навчально-методичної літератури. Здійснювала рецензування навчально-методичних комплексів з курсів «Географія світового господарства», "Агрометеорологія" та «Метеорологія і кліматологія» і навчально-методичних посібників «Ландшафтознавство» та «Загальна гідрологія».

Науково-педагогічний стаж – 25 років.

У своїй роботі намагаюся ставитися до учнів з любов’ю, шаною та повагою. Стараюся плекати у них почуття довіри, взаєморозуміння, відповідальності та любові до вчителя, а через особу вчителя – до предмету.

Постійно вдосконалюю свої особисті та професійні навички завдяки самоосвіті, відвідуванню конференцій, тренінгів, гостьових лекцій, семінарів та перейнятті успішного досвіду колег.

Контактна інформація

  • Адреса Тернопіль, вул. Б.Хмельницького, 15
  • Тел.: (0352) 25-76-49, (0352) 52-13-72,
  • Email: garmonija.gimnazija@gmail.com

Про нас кажуть

Top