Всесвітній день здоров’я

09 квітня 2021

7 квітня у гімназії «Гармонія» пройшов Всесвітній день здоров’я в онлайн-форматі.

Учні 5 класу провели цікавий урок на «Екологічній кухні», де презентували власноруч приготовлені вітамінні салати, розповідаючи про користь кожного складника салату, учні 6 класу готували пізнавальну інформацію про користь вітамінів для організму людини на тему «Вітаміни - наші друзі». Учні 9 та 7 класів взяли участь у вікторині «Спорт-знайка». Гімназисти відповідали на запитання про спорт, відгадували загадки і змагалися в знаннях прислів’їв з основ здоров’я. Відео-лекторій про шкідливість тютюну та вейпу для підлітків був організований для учнів 8 - 9 класів.

Вчителі основ здоров’я Світлана Банах та фізичної культури Галина Біда намагалися привернути увагу учасників освітнього процесу до відповідальності за збереження власного здоров’я, особливо, у час пандемії, яку переживаємо.

Висловлюємо щиру подяку батькам, які долучилися до заходів. Бажаємо у Всесвітній день здоров’я всім хворим ‒ якнайшвидшого одужання, медикам ‒ хорошої матеріальної і технічної бази, а всім нам ‒ бути здоровими і життєрадісними!

Контактна інформація

  • Адреса Тернопіль, вул. Б.Хмельницького, 15
  • Тел.: (0352) 25-76-49, (0352) 52-13-72,
  • Email: garmonija.gimnazija@gmail.com

Про нас кажуть

Top