Інтелектуальний капітал нації

06 квітня 2021

Вітаємо з перемогою Вероніку Божаківську!

31 березня 2021 року оголошено результати ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України.

Вітаємо ученицю 9 класу Божаківську Вероніку, яка отримала диплом ІІІ ступеня за презентацію результатів своєї праці у секції «Зарубіжна література» з теми «Мотиви любові, смерті й таємниці у романах Джона Гріна «Провина зірок» та «В пошуках Аляски».

Бажаємо Вероніці успіхів у подальшій дослідницько-пошуковій діяльності та наполегливості у підкоренні нових вершини! Також вітаємо наукового керівника, вчителя зарубіжної літератури гімназії Божаківську Мирославу Олександрівну із досягнутим результатом.

Принагідно нагадуємо, що головним завданням Малої академії наук України є формування інтелектуального капіталу нації та виховання майбутньої наукової зміни.

Учасник МАН має право подати на конкурс дослідницьку роботу, створює до неї постер, готується до захисту постера та, власне, захисту самої роботи.

Переможці ІІ та ІІІ етапу конкурсу визначаються в кожній науковій секції окремо за сумою балів, набраних учасниками в усіх розділах програми. Переможцями є учасники, які в наукових секціях посіли перше, друге та третє місця і відзначені дипломами відповідно І, ІІ та ІІІ ступенів.

Контактна інформація

  • Адреса Тернопіль, вул. Б.Хмельницького, 15
  • Тел.: (0352) 25-76-49, (0352) 52-13-72,
  • Email: garmonija.gimnazija@gmail.com

Про нас кажуть

Top