ІІІ місце у міському етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») серед 21 закладу загальної середньої освіти м. Тернопіль.
Команда учнів Гімназія "Гармонія" продемонструвала залізну витримку та справжнє вміння працювати в команді. Ця нагорода - результат вашої наполегливості та патріотизму, якими щиро пишається вся наша велика гімназійна родина!
Окрема подяка призерам в особистому заліку у стрільбі з пневматичної гвинтівки: