Захід-дискусія щодо правил дорожнього руху для пішоходів

22 грудня 2022

Правило «Пішохід - завжди правий!» - більше не діє!

«Пішохід завжди правий, але не завжди живий….» - вислів актуальний для кожного, а особливо в теперішній час постійних відключень електроенергії, поганої погоди, переважаючої темної пори доби.
Основні вимоги Правил дорожнього руху для пішоходів, види, заходи та порядок застосування відповідальності за їх порушення, а також додаткові, продиктовані практикою, заходи безпеки на дорозі стали предметом обговорень у Галицькому фаховому коледжі імені В’ячеслава Чорновола. Особливо вражаючим був перегляд відео резонансних дорожньо-транспортних пригод за участю пішоходів Про їх причини та наслідки, можливості уникнення та попередження, як для потерпілих, так і для винуватців дискутували всі учасники заходу.
До дискусії запрошені учні гімназії «Гармонія», учні 9-х класів ЗОШ №24, викладач юридичного відділення Тетяна Мельник та та старший слідчий Тернопільського управління ГУНП в Тернопільській області Микола Стрілецький.
Щиро дякуємо запрошеним гостям. Гордимося нашими випускниками.
Надіємося на продовження співпраці.

• Адреса Тернопіль, вул. Б.Хмельницького, 15
  • Тел.: (0352) 25-76-49, (0352) 52-13-72,