Версія для друку

Обласний педагогічний форум "ЕКСПО-2022"

21 вересня 2022

Гімназія "Гармонія" презентує завершальний етап інноваційного освітнього експерименту регіонального рівня «ЕКО-школа»

 Нещодавно  відбувся обласний педагогічний форум «ЕКСПО-2022», організований та проведений Тернопільським обласним комунальним інститутом післядипломної педагогічної освіти.

Мета заходу полягала в обміні досвідом та ідеями щодо інноваційних можливостей шкільної спільноти у напрямку реалізації інноваційного освітнього експерименту регіонального рівня «ЕКО-школа».

Колектив гімназії «Гармонія»  поділився своїми напрацюваннями у ході експерименту. Це і Клуб за інтересами (Раціональне харчування, Абетка природи…), і  участь в олімпіадах, і проєкти (Щаслива лапа, Посади дерево, Репродуктивне здоров’я  в Україні), і квести проведені Банах Світланою Володимирівною. Також це уже традиційні Свято моля, Нобелівські читання, Наукові пікніки. Однозначно захоплюючі кінні прогулянки, плавання, Свята макарон, гарячих напоїв (чаю, кави), Дні чистих рук, Дні імунітету, Дні Землі та багато іншого. Особливу увагу звернули на проведення інтегрованих занять, участь в проекті Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) і ініціативи з покращення культури харчування «Cult Food» шеф-кухаря Євгена Клопотенка за підтримки МОН та Клуб молодих винахідників ЦВЯХ.

Учасників форуму зацікавили матеріали й експонати, які привезли з собою вчителі та директор гімназії Гармонія Шендерук Наталія Мирославівна. Наш відео звіт можна переглянути на сайті ТОКІППО.

Важливим етапом в роботі педагогічного форуму було ознайомлення з діяльністю біостаціонару ТОКІППО. Особливо красивим і пізнавальним виявився конкурс моносадів, в журі якого працювала Спільніченко Ольга Іванівна.

Учасники форуму вдячні колективу ліцею села Гадинківці Копичинецької міської ради за належну підготовку і проведення  заходу, а також працівникам і адміністрації  ТОКІППО за організацію змістовного обговорення актуальної освітньої проблематики.  

Педагогічний форум «ЕКСПО-2022» - завжди  конструктивна співпраця, професійна, активна взаємодія  й доброзичлива  високоінтелектуальна атмосфера.