До уваги здобувачів освіти та батьків!

Автор: Меленчук

З 14 вересня гімназія «Гармонія» переходить у режим дистанційного навчання. Розклад навчальних занять залишається незмінним. Рекомендована платформа для роботи – Moodle. Такий формат навчання зберігається до прийняття наступного рішення щодо рівня епідеміологічної небезпеки у Тернополі.

Запрошуємо на навчання!

Автор: Lukas

Гімназія «Гармонія» - відокремлений структурний підрозділ Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола оголошує набір учнів у 5 клас для здобуття освіти за денною формою навчання у кількості 30 осіб.

Також проводиться набір на вільні місця у 7 та 8 класи.

Для зарахування до закладу освіти заяви подаються до 31 травня включно. У разі, якщо кількість поданих заяв станом на 31 травня перевищить загальну кількість місць у класі (30 осіб), заклад освіти оприлюднить оголошення про проведення конкурсного відбору, який відбудеться впродовж двох тижнів з дня його оголошення.

У зв’язку з карантином подати заяву для зарахування у гімназію можна дистанційно (бланк заяви) на електронну пошту закладу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Автор: Lukas