Економічний експрес

Категорія: Головна Автор: Lukas

Команда учнів 9 класу гімназії у складі Маріанни Яшкін, Мар’яни Скакодуб, Олександра Білого, Миколи Долика, Лобаса Сергія, Стадніка Олександра разом із наставником Галиною Балан взяли участь у Інформаційному дні НБУ в Тернополі «ЕКОНОМІЧНИЙ ЕКСПРЕС». Насичена програма для учнів: урок «5 умінь фінансового гуру, або Секрети фінансової грамотності» та інтерактивна гра «Подорож у світ фінансів» від працівника Нацбанку Олени Тригуб, гра «Що? Де? Скільки?» від працівника Нацбанку Леоніда Зябрева. Вітаємо нашу команду «Добробут» із почесним ІІ місцем! Також цікаво і пізнавально пройшли лекції для педагогів «Інтенсив з платіжної безпеки» від представника Асоціації «ЄМА» Раїси Федоровської та «10 фактів про Національний банк України» від працівника НБУ Олени Тригуб.