Тиждень фінансів у гімназії

Категорія: Головна Автор: Taras

З 5 по 12 листопада в Україні проходив Тиждень фінансів, до якого долучилися і учні гімназії «Гармонія». Фінансову грамотність, як навчальний предмет, гімназисти вивчають уже впродовж чотирьох років, тому у нас склалися свої традиції проведення таких тижнів. Цього року ми були фінансисти-мандрівники. Упродовж тижня у Приватбанку побували учні 5 та 7 класів, страхову компанію «Княжа» відвідали учні 8 класу. Також команди учнів 5-7 класів помірялися силами у фінансовій мозкобійні. Вітаємо з перемогою команду учнів 7 класу  «Юні банкіри». Учні 9 класу мали можливість спробувати заробити кошти у фінансовій грі «Багатство». Для гімназистів бути фінансово-грамотними стає гарною звичкою, яку ми формуємо, використовуючи сучасні симуляційні ігри, досвід польських колег. Дякую за співпрацю представнику Приватбанку пані Нелі Товпишко та методисту ТОКІППО, вчителю фінансової грамотності Лілії Криховець-Хом’як.