Ділимось досвідом

Категорія: Головна Автор: Taras

23 жовтня 2018 року відбувся семінар для вчителів німецької мови Тернопільської області. Для гостей провели екскурсію, розповіли про особливості навчання студентів та специфіку роботи гімназії «Гармонія».

Перед вчителями виступила Турчин О.М. - вчитель англійської мови гімназії «Гармонія», методист з іноземних мов ТКМЦНОІМ, амбасадор Тернопільської області програми eTwinning, яка  розповіла пронавчальну програму Європейської Комісії eTwinningОксана Миколаївна продемонструвала на власному досвіді можливості навчальної програми, представила результати участі учнів у різноманітних проектах та окреслила перспективи впровадження проектної діяльності у навчальну.

Практична частина семінару містила майстер-клас «Навчання впродовж життя!», який провела  Ятчук М.А. - вчитель німецької мови гімназії «Гармонія», переможець ІІІ туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2018» у номінації «Німецька мова». Вчителі області познайомились із рядом нових інтерактивних прийомів та активних методів навчання, а найважливіше – одразу ж випробували можливості їх реалізації на практиці. Індивідуальна, парна, групова (змінні групи), он-лайн взаємодія, різні види діяльності, он-лайн завдання, танці з артиклями, пісні у русі, гра Kahoot, використання мультиборду на занятті німецької мови. Все це та багато іншого робоча група втілила у життя. Дякуємо за співпрацю!