Хочеш змінити світ, надихай дітей!

Категорія: Головна Автор: Andrii

З 11 по 22 червня у гімназії «Гармонія» уже четвертий рік поспіль працював літній мовний табір-студія «Живчики». Особливістю цьогорічного таборування став приїзд волонтера із Великобританії Джорджа Вутова. За результатами конкурсного відбору гімназія увійшла у число 850 шкіл України, на базі яких були створені інноваційні формати таборів з поглибленим вивченням іноземних мов та залученням учасників найбільшої волонтерської програми в Східній Європі GoCamp.

Табори GoCamp ініціювали GoGlobal спільно з Міністерством освіти і науки в Україні. Підтримали проект Адміністрація Президента України, Посольство Сполучених Штатів Америки, Волонтери ООН та низка інших партнерів.

Участь у таборах GoCamp – це не мета, а спосіб вивчення мови, завдяки якому діти перебувають у багатокультурному середовищі, навчаються працювати в команді, критично мислити та бути толерантними до інших.

Організатори табору запропонували його учасникам різноманітні види робіт: це і екскурсії «Вулицями древнього міста», «Історичний Збараж та Вишнівець», це кінні прогулянки, а ще «Цікава географія», «Давайте похімічимо», «Спортивна англійська», віртуальна екскурсія «Лондон сучасний», заняття з робототехніки, арт-терапія «Магія у слові», театр у слові «Моя історія щастя», створення відео «Наша щаслива історія», вітамінний майстер-клас з карвінгу,  розважальний квест з елементами соціологічного опитування «Іноземні мови у Тернополі».

Але найбільше гімназистам запам’ятається живе спілкування із 19-річним майбутнім істориком із Лондона. Джордж розповідав про свої улюблені місця у столиці туманного Альбіону, про британську королівську родину, захоплювався природою та історією України.