Прощавай, гімназіє!

Категорія: Головна Автор: Andrii

Вручення свідоцтв про базову середню освіту у гімназії «Гармонія» - це завжди урочисте свято, яке символізує закінчення навчання і подібне до першого балу, що відкриває дорогу в нове доросле життя.

Випускники приймали вітання від директора Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола Марії Баб’юк, директора гімназії Галини Балан, класного керівника Ольги Зарихти, мами випускниці Мар'яни Удич. учнів 8 класу, рідних і друзів.

Ніжними переливами зазвучали для випускників пісні тріо «Весняночка» у складі Юлії Балан, Жасмін Асси та Бавдис Жанни.

Мелодія прощального вальсу закружляла у танці красунь-дівчат та змужнілих хлопців. У ньому вони прощалися з гімназією, з учителями, з однокласниками. Прощалися зі своїм безтурботним дитинством.