Лунає останній шкільний дзвоник

Категорія: Головна Автор: Andrii

Цього дня усі – дорослі і діти – стають трішки іншими. Квіти, усміхнені обличчя і сльози на очах, щирі напутні слова та вітання – все це свято останнього дзвоника. Для випускників 9 класу гімназії «Гармонія» він пролунав прощальною мелодією, а молодшим гімназистам сповістив про початок літніх канікул.

Щирі слова побажань лунали цього дня на адресу випускників від директора Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола Марії Баб’юк, директора гімназії  Галини Балан, вчителів, учнів та їхніх батьків.

Особливо зворушили присутніх побажання учнів 5 класу випускникам гімназії та відео для наступних поколінь, щирі сльози, слова подяки і ніжний вальс від самих випускників.

Були цього  дня і нагороди – подяки та грамоти кращим із кращих. У гімназії вже стало доброю традицією відзначати переможців у номінаціях «Учень року», «Дослідник року», «Надія спорту»та «Мистецьке сяйво».

І ось хвилююча мить… Звучить останній дзвінок. Радість та смуток переповнюють серця випускників. Навчання у гімназії закінчилося. Попереду – незвіданий шлях дорослого і серйозного світу. У добру путь і щасливу днину, дорогі випускники! Чудових вам канікул, гімназисти!