Толерантна Європа

Категорія: Головна Автор: Andrii

VІІІ форум шкільних Євроклубів міста Тернополя відбувся у Галицькому коледжі імені В’ячеслава Чорновола. Серед 8 команд освітніх закладів міста були і учасники гімназійного євроклубу «Разом до Європи», який очолює вчитель англійської мови Турчин Оксана. Усі команди-учасниці отримали подяки від управління освіти і науки ТМР. Переможцями форуму стали: євроклуб гімназії «Гармонія» (номінація «Толерантна Європа»), євроклуб Тернопільської української гімназії ім. І. Франка (номінація «Креативна Європа») та євроклуб Тернопільської спеціалізованої школи № 29 (номінація «Здорова Європа»). Особливо учасникам форуму сподобалось привітання від наймолодших учасників гімназійного євроклубу – учнів 5 класу (керівник Чамарник Марія).