Договір про співпрацю

Категорія: Головна Автор: Ярослав

Гімназія «Гармонія» уклала договір співпраці з Українською школою «Золотоуст»  у місті Казерта  (Італія). Дана подія стала можливою за сприяння педагога-організатора гімназії Марії Чамарник та духівника Української школи «Золотоуст» отця Ігоря Данилюка. Заклади освіти  будуть співпрацювати в області наукових досліджень над спільними проектами, обмінюватимуться ідеями, концепціями, братимуть участь у семінарах і конференціях, спрямованих на поліпшення якості навчання. Співпраця між партнерами включатиме обмін досвідом щодо організації навчального процесу, розробки навчальних планів і програм з урахуванням освітніх стандартів Європейського Союзу, обмін вчителями, спільну роботу і обмін досвідом між учнівськими організаціями.