Вітаємо Юлію Балан з перемогою у номінації «Краще портфоліо» конкурсу «Учень року 2017»

Категорія: Головна Автор: Назар

26 квітня відбувся фінал міського конкурсу «Учень року - 2017», який щорічно проводиться Управлінням освіти і науки Тернопільської міської ради, Тернопільським комунальним методичним центром  науково – освітніх інновацій та моніторингу, Центром творчості дітей та юнацтва, міським учнівським парламентом «Наснага».

Конкурс проводився з метою підтримки та розвитку учнівського самоврядування,  виявлення обдарованих дітей, їх інтелектуального, лідерського та організаторського потенціалу. В конкурсі взяло участь 12 учасників із шкіл міста Тернополя.

Гімназію «Гармонія» у конкурсі представляла учениця 8 класу, голова учнівського парламенту, володар номінації «Кращий учень гімназії 2016» Юлія Балан.

Журі конкурсу високо оцінило підготовку гімназистки до конкурсу і нагородило грамотою «За краще оформлення портфоліо».