Виховуємо фінансову еліту

Категорія: Головна Автор: Administrator

Підійшов до завершення ще один Всесвітній тиждень грошей, протягом якого учні гімназії «Гармонія» розмірковували про роль грошей у нашому житті, вчилися управляти власними фінансами.

 

Багато нових знань і позитивних емоцій внесли у гімназійне життя зустрічі із такими професіоналами у сфері грошей як спеціаліст з обслуговування індивідуальних VIP-клієнтів, сертифікований тренер Приватбанку по просуванню програм ЮніорБанку в Тернополі Неля Дмитрівна Товпишко (урок фінансової грамотності «Заощаджуй і плануй майбутнє»), провідний спеціаліст Мегабанку Андрій Васильович Гнатюк (тренінг «Як заробляти на біржі»), представник компанії «E-DinarCoin» в Тернополі Наталія Богданівна Орищак (круглий стіл «Криптовалюта - тренд у світі фінансів).

Вітаємо переможця Чемпіонату з симуляційних ігор ученицю 8 класу Юлію Балан, переможців у конкурсі  бізнес-ідей учениць 5 класу Анастасію Кіт та Софію Надвеничну, учнів 9 класу Андрія Баб’юка та Олександру Сисоєву, переможців  конкурсу скарбничок  «Подаруй речам друге життя» учнів 5 класу гімназії Марка Зварича, Владислава Мазуренка та Катерину Каленюк, учнів та батьків 5 і 6 класів гімназії за найширший асортимент та найбільшу суму виручених грошей під час благодійної ярмарки, виручені кошти з якої підуть на великодні вітання мешканцям одного із дитячих будинків міста.

Як вчитель фінансової грамотності і директор гімназії щиро дякую усім учням, батькам, учнівському самоврядуванню, гостям за проведену роботу.

Маю велику надію, що випускники гімназії «Гармонія» піднімуть рівень фінансової обізнаності мешканців нашого міста до рівня європейських держав.

Перегляди: 467