Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти»

Категорія: Головна Автор: Administrator

Гімназія «Гармонія» другий рік поспіль взяла участь у роботі Восьмої Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти» та П’ятої міжнародної виставки освіти за кордоном «World Edu», що проходила 16-18 березня у Київському Палаці дітей та юнацтва.

796 учасників із 25 регіонів України та 14 країн світу, зокрема, Польщі, Австрії, Німеччини, Швейцарії, США, Болгарії, Чехії, Литви, Молдови, Грузії, Словаччини, Румунії, Угорщини та Китаю. Свої експозиції представили 98 університетів, академій, інститутів, коледжів, технікумів та наукових установ, 17 закордонних навчальних закладів і міжнародних освітніх агенцій, 545 ЗНЗ, гімназій, ліцеїв, дошкільних і позашкільних навчальних закладів, обласних і міських закладів управління освітою та 112 професійно-технічних закладів й науково-методичних центрів професійно-технічної освіти.

Поважній аудиторії були представлені інноваційні форми роботи з учнівською молоддю у гімназії.