Заощаджуй сьогодні - багатій завтра

Категорія: Головна Автор: Назар

Учні 8 класу гімназії із задоволенням  взяли участь у диспуті «Заощаджуй та багатій», де обговорювались питання заощаджень. Вони ділилися знаннями про те чи варто заощаджувати, скільки слід заощаджувати.

Також розповідали звідки сучасний український школяр може взяти гроші для заощадження. Особливо сподобались конкурси, у яких їм треба було рахувати гроші, шукати  варіанти як заощадити, як зберегти і на що варто тратити накопичені кошти. Одночасно із дитячим захопленням та дуже раціональним підходом вони планували витрати на поїздку в місто, яке вони хотіли б відвідати. Захід пройшов у теплій, дружній атмосфері і надовго запамятається його учасникам. Захід проведений у рамках Всесвітнього тижня грошей.