Меморандум про спрівпрацю

Категорія: Головна Автор: Назар

29 лютого 2016 року гімназія «Гармонія» приєдналася до Меморандуму про співпрацю у сфері підвищення фінансової грамотності населення в місті Тернополі для проведення наукових, освітніх, спортивних, просвітницьких та інших заходів на місцевому, регіональному і всеукраїнському рівнях.

Партнерами гімназії по Меморандуму виступають ГО «Міщанське братство в м. Тернопіль», кафедра фінансів імені С.І.Юрія Тернопільського національного економічного університету, Тернопільська Українська гімназія імені Івана Франка, Тернопільська класична гімназія, Тернопільська спеціалізована школа І ст. повного дня з поглибленим вивченням основ економіки, Тернопільська спеціалізована школа №7 І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов.