Конференція учасників міжнародного проекту

Категорія: Головна Автор: Назар

Ініціативну молодь України навчали підприємництву польські партнери

11 грудня 2015 року у місті Івано-Франківську відбулась заключна конференція учасників міжнародного проекту «Ініціативна молодь-3: Практичне застосування інструментів навчання підприємництва в українській системі освіти», учасникамиякої були вчитель економіки Криховець-Хомяк Л.Я. та директор гімназії Балан Г.М.

У рамках проекту вчителям із Івано-Франківської, Тернопільської та Чернівецької областей були запропоновані навчально - тренінгові сесії «Методи залучення молоді до започаткування/спроби власної економічної діяльності», «Електронна навчальна платформа – як інструмент співпраці Шкільних Клубів Підприємництва, вчителів, учнів».

Приємно відзначити, що 27 жовтня 2015 року у гімназії розпочав роботу Клуб підприємництва «Шанс», створений в рамках даного проекту.

Учні гімназії матимуть можливість опановувати польський досвід формування в дітей елементів економічного мислення, підприємливості як ключової компетентності учнів, розвити вміннябути адаптованими до соціального середовища, здатними оперативно приймати правильні рішення в нестандартних ситуаціях, аналізувати і контролювати власну діяльністю.