Гості гімназії - фіналісти другої олімпіади четвертокласників

Категорія: Головна Автор: Назар

«Надія Тернополя» - фінал другої міської альтернативної комплексної олімпіади четвертокласників

7 квітня 2016 року у гості до гімназії «Гармонія» завітали фіналісти другої міської альтернативної комплексної олімпіади четвертокласників міста Тернополя. Вже традиційно вони змагались за титул «Надія Тернополя».

Олімпіада розпочалась із показу колекцій одягу студентів та викладачів Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола, що дуже сподобалось учасникам дійства.

Фінал олімпіади проходив у форматі шоу «Голос країни», коли директори шкіл були повернуті спиною до учасників олімпіади і обирали наосліп свою команду, оцінюючи виступи фіналістів на тему «Я – майбутній п’ятикласник».

У наступних турах команда разом із наставником - продюсером працювала над розкриттям, визначеної організаторами, теми.

Голова оргкомітету олімпіади «Надія Тернополя», координатор науково-дослідної лабораторії якості навчання обдарованої дитини Микола Николинпідготував для переможців  ІІ туру бліц опитування.

У фіналі перемогла команда наставника-продюсера Тернопільської класичної гімназії.

Презентація гімназії «Гармонія» учням і батькам четвертокласників

Команда гімназії «Гармонія» разом із наставником - продюсером