Відпочинок в Польщі

Категорія: Головна Автор: Назар

Юні рятувальники з Тернопільщини

відпочили у Польщі

 

Щорічно польські колеги запрошують членів дружин юних пожежників – дітей співробітників підрозділів Управління Державної служби з надзвичайних ситуацій Тернопільської області провести літнє таборування в Республіці Польща.

 

Цей рік теж не є винятком.  6 дітей у супроводі офіцера-опікуна оздоровлювалися, навчалися та пізнавали світ у навчально-відпочинковому таборі у місті Нєхоже, на Балтійському узбережжі Польщі. Серед них була і учениця гімназії «Гармонія» Юлія Балан.

Окрім польських юних «стражаків» у таборуванні також брали участь «гасічата» (юні пожежники) із Чеської Республіки.

Таборування, як зазвичай, розпочалося з офіційного відкриття, привітання керівництва та підняття прапорів трьох Держав. Кожна команда із натхненням та гордістю співала Гімн своєї країни, так юні пожежники демонстрували шану до Державних символів, та повагу до сусідніх Держав.

 

 

Не минулося і без особливого ритуалу — посвячення в члени табору, випробування, яке запам’ятається на все життя. Були, звісно, й вечірні посиденьки біля вогнища з гітарою і печенням ковбасок, були й дискотеки та інші розваги. Діти зустріли багато нових друзів, побували на різноманітних цікавих та пізнавальних екскурсіях, де дізналися про сьогодення та історичне минуле Польщі. Під наглядом рятувальників і опікунів мали змогу позасмагати та покупатися у водах Балтики, хоч погода й не була сприятливою, а щедро «частувала» дощами й грозами. Проте це не завадило мати морські прогулянки, розваги у Веселому містечку, спортивні змагання та заходи спортивно-пожежного змісту.

До слова, юні вогнеборці не лише розважалися – вони здобули корисні знання про шкідливий вплив алкоголю, нікотину та наркотиків на організм, вивчали основні способи надання домедичної допомоги, дізнались, як правильно розпалювати вогнище та ще багато цікавої й корисної інформації.

По завершенню табірної зміни зміцнілими, загартованими та сповненими нових вражень діти повернулися додому. Вони ще довго пам’ятатимуть дні проведені в Польщі.

 

 

Перегляди: 560