1 етап конкурсу юніор бізнесу

Категорія: Головна Автор: Назар

Другий міжрегіональний конкурс «Юніор Бізнесу-2» на найкращу бізнес-ідею підприємницької діяльності

УЧАСНИКИ КОНКУРСУ: учні віком від 14 до 17 загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ст. та студенти ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Івано-Франківської, Тернопільської, Чернівецької областей

ОРГАНІЗАТОРИ КОНКУРСУ: Івано-Франківська обласна громадська організація Громадський центр «Ділові ініціативи», Фундація Розвитку Місцевої Демократії, Малопольський Інститут місцевого самоврядування і адміністрації (м. Краків, Польща), за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Республіки Польща в рамках Програми «Польська допомога задля розвитку 2015»

Відбувся І етап Другого міжрегіонального конкурсу «Юніор бізнесу-2» в рамках проекту «Ініціативна молодь-3: Практичне застосування інструментів навчання підприємництва в українській системі освіти».

50 команд в складі 3 учнів та вчителя - наставника загальноосвітніх шкіл з 3 областей (Івано-Франківської, Тернопільської та Чернівецької) подали свої заявки на участь в конкурсі «Юніор бізнесу 2» та виповнили формуляри для свої Бізнес-ідей.

Серед розроблених молоддю ідей, такі як літературне кафе та літературно-розважальні центри; агенції по наданню послуг людям похилого віку, організації різноманітних заходів; виготовлення власними руками з різноманітних матеріалів сувенірів, дитячих іграшок; відкриття різноманітних закладів з організацією майстер класів; школа розвитку для малюків; екологічні проекти та інші. Всі бізнес ідеї молодих майбутніх підприємців є креативно-інноваційними та реальними.

Серед переможців першого етапу конкурсу дві команди, які представляють гімназію «Гармонія». Учасники першої команди: Орищак Богдан, Малявська Христина та Карашевська Ангеліна (наставник команди Балан Г.М.) з бізнес-ідеєю майстерні для молодих тернополян. Учасники другої команди: Базар Ліза, Статкевич Ольга та Фармега Юрій (наставник команди Меленчук Л.І.) пропонують бути модними, стильними, ексклюзивними без особливих затрат.

Про роботу майстерні для молодих тернополян можна довідатись більше взявши участь у опитуванні на сторінці https://vk.com/etno_maysternya

Для участі в другому етапі переможцям необхідно попрацювати над стратегією реалізації своєї бізнес-ідеї та просуванням її на ринку і рекламою. Свої напрацювання представити у Формулярі стратегії реалізації.