Круглий стіл вчителів економіки

Категорія: Головна Автор: Назар

У гімназії «Гармонія» 26 жовтня зібралися вчителі економіки ЗНЗ міста Тернополя для обговорення проблем шкільної економічної освіти в Україні.

Перед учасниками круглого столу виступила директор гімназії Галина Балан, яка розповіла про навчальний заклад, поділилася досвідом здійснення допрофільної освіти в гімназії, викладання курсу «Фінансова грамотність», створення у гімназії Клубу підприємництва «Шанс».

З доповіддю «Проблеми шкільної економічної освіти в Україні» виступила методист ТКМЦ Оксана Вітрук. Учасники зібрання обговорили проект Концепції формування фінансової грамотності у початковій, основній та старшій школі.

Особливо зацікавив присутніх виступ співавтора проекту Концепції формування фінансової грамотності викладача економічних дисциплін Галицького коледжу та економіки у гімназії «Гармонія» та української гімназії імені І.Франка Лілії Криховець-Хом’як.

Завершився круглий стіл виконанням інтерактивних вправ на розвиток підприємливості, які презентувала директор гімназії, вчитель економіки, учасник українсько-польського проекту «Ініціативна молодь – інноваційні методи навчання підприємництву в українській системі освіти»  Галина Балан.

Фоторепортаж про хід круглого столу можна переглянути на сайті гімназії у рубриці «Медіа».