Тиждень зарубіжної літератури

Категорія: Головна Автор: Назар

Книги – це ріки, що напоюють моря

Ярослав Мудрий

Сила книги безмежна…Без неї людина сліпа. Книга відкриває перед людьми великий світ. Протягом усього життя ми звертаємося до книжки, адже вона  мудрий порадник, який, не вміючи говорити, розповідає про незвичайні пригоди і подорожі, про чудеса, про навколишній світ.

З метою ціннісного ставлення до літератури, книги у гімназії «Гармонія» з 5 по 9 жовтня 2015 р. проходив тиждень зарубіжної літератури, який проводила вчитель зарубіжної літератури Богач О. П. Протягом тижня учні мали можливість ближче доторкнутися до шедеврів зарубіжної літератури: вони приймали участь у різних заходах та конкурсах, демонстрували творчі здібності та ерудицію.

Тиждень розпочався оформленням виставки робіт на тему: «Мій улюблений літературний герой». Відомо, що малювання ілюстрацій до прочитаних книжок є доброю мотивацією для подальшого читання.

У вівторок для учнів 5 класу була проведена літературна мандрівка «Дивовижний світ Пеппі і її друзів» в обласній дитячій бібліотеці.

У середу учні гімназії (Паршин Яна, Балан Юлія, Сисоєва Олександра, Карашевська Ангеліна) взяли участь у міському турнірі знавців зарубіжної літератури, яких проходив на базі ТЗОШ №10.

У четвер п’ятикласники занурились у дитячий світ і потрпити в гості до казки («Казка з дитинства запрошує у гості…»).

У п’ятницю найактивніші шанувальники зарубіжної літератури взяли участь у літературному турнірі «Шанувальники зарубіжної літератури». Команди «Літературчики» та «Пеппі» змагалися у різних конкурсах: розминка, конкурс капітанів, «Знавець літературних термінів», «Відшукай четверте зайве» та «Домашнє завдання». Перемогла, як завжди, дружба. Все пройшло надзвичайно цікаво та весело.