Запрошуємо на навчання!

Автор: Lukas

Гімназія «Гармонія» - відокремлений структурний підрозділ Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола оголошує набір учнів у 5 клас для здобуття освіти за денною формою навчання у кількості 30 осіб.

Також проводиться набір на вільні місця у 7 та 8 класи.

Для зарахування до закладу освіти заяви подаються до 31 травня включно. У разі, якщо кількість поданих заяв станом на 31 травня перевищить загальну кількість місць у класі (30 осіб), заклад освіти оприлюднить оголошення про проведення конкурсного відбору, який відбудеться впродовж двох тижнів з дня його оголошення.

У зв’язку з карантином подати заяву для зарахування у гімназію можна дистанційно (бланк заяви) на електронну пошту закладу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Автор: Lukas

Гімназія «Гармонія» запрошує на навчання!

Автор: Lukas

Шановні батьки випускників 4-х класів! У зв’язку з неможливістю в умовах карантину подати заяву для зарахування Вашої дитини у 5 клас безпосередньо у канцелярію гімназії, пропонуємо Вам зробити це дистанційно. Для цього можна подати заяву (бланк заяви) з Вашим підписом у сканованій формі чи зробити світлину за допомогою смартфона і відправити  на електронну пошту закладу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Усі зазначені у заяві документи можна буде подати після закінчення карантину.

З повагою, директор гімназії