Боротьба за титул «Надія Тернополя»

Категорія: Головна Автор: Назар

17 квітня 2015 року відбувся фінал першої міської альтернативної комплексної олімпіади четвертокласників «Надія Тернополя», який проводив Клуб обдарованих школярів Тернополя.

У кастингу протягом 8 днів пробували свої сили 126 хлопчиків та дівчаток з 17 навчальних закладів Тернополя. За його результатами  до фіналу потрапили 12 переможців: Софія Мельник і Діана Погранична, Лука Даниленко і Тігран Залян, Владислав Янішевський і Тимофій Сомпура, Вадим Молодецький і Роман Тараненко, Юрій Беліченко і Віктор Федіков, Петро Петрик і Володимир Коверський.

У фіналі конкурсу у якості суддів, тренерів і продюсерів водночас виступали четверо директорів найпрестижніших навчальних закладів міста Галина Балан (гімназія «Гармонія» Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола), Анатолій Крижанівський (Тернопільська Українська гімназія імені Івана Франка), Віктор Тригуба (Тернопільська класична гімназія) та Ігор Лисий (Тернопільський технічний ліцей).

Фінал олімпіади проходив у форматі шоу «Голос країни». Директори шкіл обирали учасників, оцінюючи їхній виступ на тему «Я – майбутній п’ятикласник».

У наступному турі команда разом із наставником - продюсером працювала над розкриттям, визначеної організаторами, теми.

Голова оргкомітету олімпіади «Надія Тернополя», координатор науково-дослідної лабораторії якості навчання обдарованої дитини Микола Николин

підготував для переможців  ІІ туру бліц опитування.

У фіналі олімпіади Юрій Беліченко, який представляв команду гімназії «Гармонія»,  на один бал поступився Софії Мельник з команди Української гімназії імені І.Франка.

Іменний торт та цікаві подарунки від продюсерів стали гарним завершенням олімпіади.