ГЛОБАЛЬНИЙ ТИЖДЕНЬ ГРОШЕЙ

Категорія: Головна Автор: Назар

З 10 по 17 березня 2015 року  школи, в яких викладається курс «Фінансова грамотність»  в Україні святкували Всесвітній тиждень грошей.

Цю ініціативу започаткували Міжнародна організація фінансової освіти дітей та молоді ще у 2012 році. Цього року у рамках святкування проведено у гімназії «Гармонія  Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола інтерактивний захід «Cashflay» за участю учнів 5-6 класів та круглий стіл «Заробляй сьогодні, витрачай завтра» за участю учнів 8-9 класів. Заходи мали інтегровану форму, де учні економічні знання та окремі навики із основ економіки презентували на  англійській мові.Керівники заходів: вчитель економіки Л.Я. Криховець-Хом’як Л.Я. та вчитель іноземної мови Порохняк Н.Б.   Цікаво, що наш заклад є одним із 15 – закладів України, де відзначали Всесвітній тиждень грошей. Детальнішу інформацію можна прочитати на сайті: finre.kiev.ua.